in

100 Thieves najal bývalého CoD profesionála

Organizace 100 Thieves vzala pod svá křídla bývalého profesionála Call of Duty, Erica „Muddawg“ Sanderse, aby se staral o veškeré esportové operace organizace. Podle stránek organizace bude Sanders „úzce spolupracovat se všemi našimi konkurenčními týmy a hráči.“

V roce 2016 se Sanders připojil k vydavateli Call of Duty, Activision Blizzard. Během posledních dvou let zde zastával řadu pozic. Jeho poslední byla jako “esports associate“ pracující s Call of Duty World League. 24.srpna však veřejně od společnosti odstoupil a od té doby škádlil fanoušky na Twitteru, kdy tvrdil, že má „zajímavou příležitost před sebou“.

Zajímavostí je, že společnost 100 Thieves byla rovněž založena Call of Duty profesionálem a YouTuberem, Matthewem „Nadeshot“ Haagem.

V roce 2018 udělal Haag hned několik velkých rozhodnutí, přičemž hlavně rozšiřoval operační tým 100 Thieves. Patří do nich i najatí bývalého víceprezedinta společnosti Nexon Mobile, Johna Robinsona, jako prezidenta a COO. Velkým činem bylo pro organizaci i dosazení nového prezidenta financí a operací, Jasona Tona, který v minulosti působil jako finanční ředitel v Riot Games.

Zdroje: esportsobserver.com

 Jiří

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor