in

100 Thieves přesouvají mid lanera Huhiho do Academy týmu

100 Thieves se v poslední době nedaří v LCS. Leží na dně tabulky a Neil „prOlly“ Hammad jako hlavní trenér se snaží o změnu a posílá Choie „Huhi“ Jae-hyuna do Academy týmu 100 Thieves.

100 Thieves je nejnovější tým v LCS, ale už od minulé sezóny patří k elitě. Tento split přišel hvězdný Bae „Bang“ Jun-sik a bylo očekávané, že tento tým bude dominovat LCS. Opak je však pravdou a 100 Thieves se nachází v druhé polovině splitu se skóre 4-8 a s dalšími 2 týmy jsou na posledním místě tabulky LCS.

Je to velké překvapení, že se tento tým s hvězdnou soupiskou nedokáže dostat na vrchol tabulky i s jedním z nejlepších marksmanů na světě. Trenér 100 Thieves Neil „prOlly“ Hammad zkouší změnu a posílá francouzského mid lanera Huhiho do Academy týmu.

Z toho tedy vyplývá, že LCS mid laner pro 100 Thieves bude teď Max „Soligo“ Soong, který do teď hrál v Academy týmu. K dispozici je jako náhradník Yoo „Ryu“ Sang-wook, který má dlouhou kompetitivní minulost a je dost možné, že ho uvidíme tento týden v LCS.

 

Zdroje:
twitter.com/100Thieves
dotesports.com

Pítr

Článek napsal Petr Dutko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor