in

AdreN do Faze, YNk koučem

Vedení Faze se postaralo o pořádné překvapení, když oznámilo, kdo doplní sestavu po odchodu karrigana z pozice IGL a RobbaNa z pozice kouče.

Neuběhlo ani pár dní od ohlášení, že RobbaN končí na pozici kouče, což samo o sobě mohlo být pro někoho docela výrazné překvapení. A už se vynořilo překvapení další. Tým Faze na svém twitterovém profilu oznámil, kdo doplní jeho neúplný roster. Ten byl chudší jak o zmíněného kouče, tak o IGL karrigana. Svůj nový domov našel ve Faze AdreN. Kazach, který dříve střílel ve službách Gambit, dostal krátkodobý kontrakt, který podepsal do konce IEM Katowice 2019.

Pro AdreNa to bude výzva. Jedná se o jeho první angažmá mimo CIS region. Zkušeností má ale na rozdávání. Už dřívě působil v kromě již zmíněném Gambitu, také v týmech jako Virtus.Pro, Astana Dragons nebo Hellraisers.

 

 

RobbaNa na pozici kouče nahradí YNk, který nastupuje po ne zrovna úspěšném angážmá u MIBR. Brazilci sice pod jeho vedením vyhráli ZOTAC Cup a dostali se do finále dvou velkých akcí, BLAST Pro Series Instanbul a ECS Season 6 Finals, nicméně od týmu, který byl dříve postrachem celé CS scény se čekalo víc. Zvláště pak po přijetí tarika se Stewiem.

 

Nový roster Faze se představí už brzy na iBUYPOWER Masters 19.-20. ledna, kde zkusí poměřit síly s těmi nejlepšími.

 

Petr Utíkal

Zdroje: HLTV.org, Twitter @FazeClan (foto)

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor