in

All Stars event: Faker byl vyřazen v 1vs1!

Jako každý rok se koná All-Stars event, kde světová třída v League of Legends ukazuje své dovednosti a baví fanoušky. Na All-Stars eventu můžeme vidět hvězdy jako Doublelift, Sneaky anebo samotný Faker. Tento rok se All-Stars koná v Las Vegas!

 

All-Stars přináší hned několik turnajů rozdělené na spoustu kategorií. Nabízí 5 vs 5 turnaje (např.: NA vs EU), 2 vs 2 turnaje a právě zmíněné 1 v 1 turnaje. Tento rok turnaj nabízel spousta překvapení. Hned v prním kole se legendární korejský midlaner Faker se utkal s australským top lanerem Pabuem. Tento zápas po 3. minutách ukončil Pabu a postoupil do druhého kola, kde porazil dalšího známého mid lanera Rookieho!

 

 

 

Cesta Pabua pokračovala až do finále, kde se setkal s novým mid lanerem G2 Esports Capsem. Bohužel, tento duel prohrál 2:1 a tak se spokojil s druhým místem. Jako jeho první větší představení je to úspěch. Caps byl jeden z možných výherců na tento turnaj, tudíž to není takové překvapení. Tento event přináší vždy spoustu zábavy a napětí!

 

Pítr

Článek napsal Petr Dutko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor