Zdroj: garena.com
in

Amazing mění své působiště

Maurice “Amazing” Stückenschneider přestupuje do americké organizace 100Thieves

Maurice “Amazing” Stückenschneider je německý jungler, krerý doposud působil v barvách evropského celku Schalke 04 a nyní se přesouvá do Ameriky. Konkrétně pod křídla americké organizace 100Thieves.

Amazing má za sebou velmi bohatou historii, ať už z pozice hráče, komentátora nebo také trenéra.

Tento hráč již dříve působil v americké soutěži LCS, a to v roce 2014. Tehdy hrál za celek TSM, se kterým se mu podařilo téhož roku vyhrát trofej NA LCS a nominovat na World Championships. Později se však přesunul do nově vznikají organizace Origen. V profesionálním světě měl Xpeke, vlastník dané organizace a bývalý midlaner velké jméno, jelikož se mu už dříve podařilo probojovat do finále evropské LCS a také do semifinále světového šampionátu. Proto se Maurice “Amazing” Stückenschneider ani nerozmýšlel a zamířil tam. Dále se v roce 2017 pokoušel společně s Kikisem dostat co nejdále v barvách Mysterious Monkeys. Ovšem to pro tým nebyla moc povedená sezóna, a tak se Amazing rozhodl začít komentovat evropskou soutěž. Netrvalo to dlouho a německý jungler se vrátil na hrací scénu pod křídla německého týmu Schalke 04.

Zdroj: gamereactor.eu

Start nové sezóny pro 100Thieves nevyšel vůbec dobře. Celý jarní split celek okupoval spodní příčky tabulky. Pro tým to bylo doslova nepředstavitelné, jelikož se účastnil posledních Worlds a dokonce na začátku sezóny přivedl dvě hvězdné posily. A to korejského střelce Banga z SK Telecom T1 a midlanera Huhiho, který působil v Counter Logic Gaming. Jelikož vedení týmu nebylo spokojeno s výsledky, přivádí na pozici junglera zkušeného a ostříleného Mauricia “Amazinga” Stückenschneidera. Tímto krokem doufá, že výsledky se náramně zlepší v nadcházejícím letním splitu.

Tomáš Kratochvíl

Článek napsal Tomáš Kratochvíl

Skateboardista, student letectví a redaktor EsportsMagazin.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor