in

Apex Legends roste na popularitě

Justin „Teenage“ Phipps si myslel, že pomalu končí s hraním battle royales. Hodiny strávené nad H1Z1, Fortnite a PUBG nevedly nikam. Dokonce i Overwatch, kde kdysi dosáhl první pozice jako Widowmaker, ho nepřesvědčil. Pak však Teenage narazil na Apex Legends.

„Bylo to něco nového,“ řekl Teenage. „V poslední době jsem hrál tolik battle royales, že jsem byl velice skeptický, když jsem to hrál. Zkoušel jsem to s některými z mých kamarádů a opravdu se mi to zalíbilo.“

Teenage není sám. Hvězdný začátek Apex Legends s sebou přitáhl pozornost i dalších esportových organizací a 100 Thieves nebyli výjimkou. K těm se Justin neváhal připojit.

„Je to jedna z nejlepších organizacích a zároveň jedna z mých nejoblíbenějších.“ říká Justin.

Ale čím se vlastně Apex Legends liší od ostatních battle royales her a zasloužil se o tak velkou pozornost?

„Rozdíl mezi Apex a spoustou dalších battle royale her je poněkud malý,“ říká Teenage.“Není to tak, že tam jsou super zbraně, které musíte hledat 10-15 minut. Je to také velmi záslušná hra. Když máte lepší přehled o cíli než jiný hráč, pravděpodobně boj vyhrajete.’‘

 

 

Gigz, profesionální hráč a streamer v barvách 100 Thieves, rozdává chválu ve větším měřítku.

 „Rychlý pohyb, dělostřelba, je to všechno opravdu svižné. Mám rád tohle tempo hry. Můžete mít hru, která trvá pouhých 9 minut. Ping systém je úžasný, schopnosti všech hrdinů jsou opravdu jedinečné a celková hratelnost je na vysoké úrovni.“ říká streamer.

Dle chvály a popularity hry jde vidět, že se máme na co těšit. My se na hru zaměříme detailněji a budeme vás informovat o jejím dalším dění.

Zdroje: espn.com

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor