in

AS Trenčín nás bude reprezentovat na EU Masters

Včera se odehrálo finále Hitpoint Legends #3 mezi AS Trenčín a Esubou. AS Trenčín dokázal porazit mistra České republiky a bude nás reprezentovat na EU Masters.

Tento víkend se konalo Hitpoint Legends ve Svitavách. Letos přijel i nově sestavený tým AS Trenčín, který byl ve složení Wondro, Jejky, Dread, Charca a Vasked. V sobotu se konala obě semifinále, a to AS Trenčín proti Vikingekrig a Extatus čelil Esubě. Do finále postoupili AS Trenčín s Esubou. První hru si Esuba se soupeřem jednoduše pohrála a vypadalo to jako jednoznačné finále. Další zápas se podařilo Trenčínu zápas otočit a srovnali sérii na 1-1. Další dvě hry AS Trenčín dokázal vyhrát a stal se tak výhercem těchto Legends. Nejlepší hráč této série byl jednoznačně Ondřej „Wondro“ Kenda, který dokázal svůj tým dostat na výherní pódium.

Cena za první místo není jenom 30 000 Kč, ale také kvalifikace na European Masters 2019. Znamená to tedy, že poprvé nás na EU Masters nebude reprezentovat Esuba, ale bude to nově sestavený celek AS Trenčín. Skupiny nejsou ještě rozlosovány. Doufejme, že se našemu zástupci bude dařit na mezinárodní scéně.

Zdroje: twitch.tv

Článek napsal Petr Dutko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor