in ,

Automobilka Toyota bude hostovat CS:GO turnaj v Thajsku

Automobilový výrobce aut Toyota oznámila plány na vytvoření nového esportového turnaje v Thajsku v Bangkoku pro Counter Strike: Global Offensive.

Turnaj bude první mezinárodní událostí, která se koná v Thajsku, a bude mít $ 100,000 prize pool. Začátek bude někdy v listopadu.

Série se bude jmenovat Toyota Master Banghok 2018 a bude představovat 10 týmů, čtyři napřímo pozvaných a dalších šest, které získají své body prostřednictvím online regionálních kvalifikací v Severní Americe, Evropě, Číně, SEA, SNS a Thajsku.

„Uvědomujeme si, že životní styl mladé generace se mění podle vývoje technologií. V důsledku toho jsme se snažili navázat na tento trend, zejména pokud jde o naši politiku povzbuzovat mladé lidi k životu, „řekl Wutthikorn Suriyachantananon, zástupce generálního ředitele společnosti Toyota Motors v Thajsku.

Tým Renegades, který v červenci nedávno vyhrál mistrovství Asia Minor Championship, je prvním týmem, který se na turnaj objeví. Ostatní tři pozvané týmy budou brzy odhaleny. Registrace otevřených online kvalifikací začíná 7. září.

Deset týmů, které se kvalifikují, se vydají do stadionu Huamark v Bangkoku, kde budou hrát před živým publikem, který by měl sčítat okolo 10 000 lidí.

Toyota sponzorovala esportové akce již v minulosti – společnost byla jedním z hlavních sponzorů pro inaugurační sezónu Overwatch League.

Zdroje: esportsobserver.com

 Jiří

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor