Zdroje: Riot Games
in

BalKhan přestupuje do Galatasaray Esports

Korejský jungler hájící barvy celku Bombers přestupuje do Galatasaray Esports.

V tomto týdnu se mohli fanoušci týmu Bombers dozvědět, že jejich mladý jungler Choi “BalKhan” Hyun-jin přestupuje do tureckého celku Galatasaray Esports. Hráč si tedy budet muset zvykat na novou ligu, jelikož australský tým Bombers působí v OPL a nyní po přestupu bude v TCL.

BalKhanův začátek v Bombers byl celkem zajímavý, jelikož byl na profesionální scéně nový a nikdo nevěděl, co od něho očekávat. Celek Bombers korejského mladíka naverboval do svých řad v prosinci roku 2018, kde si ho všimnul právě coach Scott “Westonway” Farmer. BalKhan byl tedy pod drobnohledem Bombers, protože měl velmi dobré výsledky v jeho solo queue.

Přečtěte si také: Excel Esports podepisují nové AD Carry

Celku Bombers se převážně líbil mladíkův agresivní styl hraní, které prováděl v jungli. Při jeho příchodu se tým Bombers rapidně zlepšil. Nejenom že celek vyhrál svůj první titul v OPL, ale sám Choi “BalKhan” Hyun-jin získal ocenění Rookie za daný split. Cenu Rookie si zasloužil zejména za výkony, které prováděl za Lee Sina, Kindred a Camille. Dále se korejský jungler BalKhan podíval na MSI, kde reprezentoval region Oceánie, ve kterém tým Bombers skončil ve skupinové fázi se skóre 2/4.

Nyní se však korejský mladík Choi “BalKhan” Hyun-jin stěhuje do tureckého týmu Galatasaray Esports. Minulý split se celku Galatasaray Esports podařilo skončit na 5. místě se skóre 9 výher a 9 proher. Tím pádem se celek dostal do vyzařovací fáze splitu, kde předvedl své kvality a dokázal vybojovat půlené 3. místo.

V Galatasarayi se setká se svým kamarádem, který tam také přestupuje. Celek Bombers je teď v zapeklité situaci, jelikož musí hledat náhradu za BalKhana.

Tomáš Kratochvíl

Článek napsal Tomáš Kratochvíl

Skateboardista, student letectví a redaktor EsportsMagazin.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor