in

Bitva o Kalifornii v domácím poháru Overwatch 

Dva týmy z Overwatch League se dohodly na vytvoření unikátního projektu s názvem California Cup. Jedná se o týmy Los Angeles Valiant aSan Francisco Shock, které budou soutěžit ve formátu doma-venku. Pohár bude spadat mimo hlavní sezónu Overwatch League a oba týmy budou hostit své vlastní eventy.

První se koná 20. října v e-sport aréně Santa Ana, druhá událost je na programu 10. listopadu v e-sports aréně v Oaklandu. Kromě zápasů mezi oběma týmy se budou moci fanoušci blíže seznámit s jejich a případně přivítat nové tváře na soupisce. Naplánovány jsou také amatérské turnaje a k dispozici bude mnoho exkluzivního zboží.

Tento koncept prezentace zápasů se zalíbil i prezidentovi San Francisco Shock Brettu Lautenbachovi. Vůbec poprvé se týmy z Overwatch League střetnou tímto systémem zápasů a hlavním kořením samozřejmě bude vzájemná rivalita mezi Valiant a Shock. Odměnou pro vítěze se stane jedinečný pohár, který bude mít tým až do dalšího setkání.

„Nezáleží na tom, o jakou soutěž se jedná. Rivalita mezi jižní Kalifornií a severní Kalifornií se vždy vyznačovala enormním zaujetím a nábojem jak ze strany fanoušků, tak týmů. Jsme nadšeni, že jsem se při zakládání této nové e-sportovní tradice spojili právě se Shock.“ řekl generální ředitel společnosti LA Valiant Noah Whinston.

 

Zdroje: dotesports.com

 Dominik Wetter

Článek napsal Dominik Wetter

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor