in ,

Blizzard a výprodej

Dokonce i Blizzard rozjíždí vlastní Black Friday a co je na tom, že není pátek?

 

To ničemu samozřejmě nebrání a tak Blizzard nabízí ve velkém téměř veškeré své zboží, od dresů, až po hračky. Nabídka čítá předměty od všech titulů, jako jsou Overwatch, Heroes of the Storm, World of Warcraft, StarCraft, nebo samozřejmě Diablo.

Zde jsou některé z nejlepších nabídek tohoto výprodeje:

 

Dresy a bunda Overwatch ligy

Tyto dresy obvykle v obchodě Blizzardu stojí $85. Ano nejsou to aktuální dresy, nýbrž ty z první sezóny a po dobu druhé se mohou měnit, ale i tak je to skvělý způsob jak ukázat kterému týmu fandíte a to za třetinu ceny. Během Black Friday stojí totiž pouhých $22.

Obvyklá cena bundy se pohybuje okolo $100 a není nic lepšího než přijít mezi ostatní Overwatch fanoušky právě v této bundě. Nyní tak za $25 získáte bundu ze 100% nylonu a polyesterem uvnitř. Bunda je přes přední stranu šedě vyšívaná s oranžovou výšivkou uvnitř.

 

           

Roztomilé, ale smrtelné odznáčky, nebo Nendoroid hračky 

Kdo by nechtěl sbírat například odznáčky a vytvořit si tak celou sbírku. Nyní tak bude mít každý možnost, protože jeden „blind box“ s těmito Blizzard odznáčky vyjde na $2.50. Takže si připravte vánoční punčochy.

Během Black Friday budou k dispozici dokonce i Nendoroid hračky. Jejich cena bude nyní snížena o celou polovinu, takže na $25. Fanoušci se tak mohou těšit na figurky například Mei, Tracer, Genji, nebo Mercy.

 

 

Herní zařízení 

Jedná se o spousty věcí, díky kterým si můžete naplno užít hraní her na svém počítači a pokud patříte mezi fanoušky Overwatche, tak ještě líp. Během Black Friday si totiž můžete koupit věci od firmy Razer na motivy šampiona D.Va. Například sluchátka MEKA za $56, podložku pod myš za $14 a myš Abyssus Elite za $42.

 

 Radim Minář

Zdroje: dotesports.com

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor