in

Blizzard na Gamescomu 2018

Pokud jste již někdy slyšeli jméno The Video Games Live orchestr, tak jistě víte a i samotný název napovídá, co od takového orchestru čekat. Ano, zabývá se tvorbou skladeb pro hry. Samotný orchestr je znám už od roku 2002, kdy po svém založení vycestoval na mezinárodní turné.

Poslední takové vystoupení se uskutečnilo před pár dny na letošním Gamescomu, kde orchestr hrál hudební podklad pro krátké filmečky od Blizzardu z prostředí Overwatche o původu postavy Sombra, nebo o původu Hammonda. Na této akci a při této příležitosti se Blizzard rozhodl představit svým fanouškům celou řadu novinek, které do stále populárnější herní pecky chystá. Představil tak nové krátké animované video s hrdinkou D.Va s názvem „Shooting Star“ které se odehrává v Jižní Korei, odkud pochází.

Dále pak představil novou mapu, která byla zasazena do prostředí Jižní Koreje. Mapa má hráče provést po jejím rodném městě, včetně základny MEKA, kde D.Va žije a trénuje. Všude po mapě pak hráči mohou narazit na reklamy, kde vidí D.Vu v obleku „Nano-Cola“ a tak později Blizzard potvrdil, že půjde o nový epický skin pro tuto hrdinku.

Ti, kdo se chtějí stát majiteli nových skinů, musí vyhrát devět zápasů. Po zakoupení skinu se pak hráčům odemknou i nové spreje pro D.Va. Šanci však máte jen na omezenou dobu, neboť tato akce končí už 10. září.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor