in ,

Blizzard se spojí s Upper Deck

Společně vytvoří sběratelské karty a jiné předměty pro Overwatch League.

Společnost Activision Blizzard uzavřela partnerství se společností Upper Deck, která vyrábí sběratelské karty, samolepky, tisky nebo plakáty. Dohoda byla uzavřena na několik let v návaznosti na 30. výročí Upper Deck. První sada karet bude vydána 19. června a představí týmy a hráče ze zahajovací sezóny Overwatch League.

Spolupráce s Upper Deckem umožňuje Overwatch League nabídnout fanouškům příležitost sbírat a obchodovat s exkluzivními kartami a sběratelskými předměty – představovat své oblíbené týmy a hráče – což může být v nadcházejících letech ctěná záležitost, řekl vedoucí esportového odvětví Blizzard, Daniel Siegel

Zdroje: Robert Paul

Fanoušci, kteří se zúčastní turnaje Overwatch League 2019 All-Stars, který začíná 15. května, budou mít šanci vidět náhled některých karet před tím, než budou vydány. Budou mít také možnost nastartovat svou sbírku se dvěma exkluzivními kartami na hrdiny All-Star na omezenou dobu.

Jsme velmi nadšeni, že můžeme spolupracovat s Overwatch League a dodávat nové a inovativní produkty fanouškům. Rovněž je to první kooperace s esportovou organizací, říka prezident Upper Deck, Jason Masherah

Blizzard a Upper Deck dříve spojili síly, aby produkovali obchodní karty pro World of Warcraft. Partnerství však skončilo v roce 2010.

Je to skvělý způsob, jak oslavit 30. výročí Upper Deck. Těšíme se na spolupráci s talentovaným týmem společnosti Activision Blizzard po mnoho dalších let.

Další informace o uvedení nových karet s licencí Overwatch League na trh jsou k dispozici na adrese UpperDeck.com/OWL.

Zdroje: dotesports.com

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor