in

Broken Blade přestupuje k TSM!

Máme před sezónou a týmy se snaží poskládat co nejlepší sestavy, aby se mohli předvést v tom nejlepším světle.

Změny se týkají i sestavy TSM, zvláště poté co jim uplynulá sezóna nevyšla vůbec podle jejich představ. Novou tváří, v sestavě amerického týmu je právě Sergen “Broken Blade” Çelik, kterého mohou čeští fanoušci znát z týmu Royal Bandits, kde působil vedle našeho marksmena Aleše “Freeze” Kněžínka. Broken Blade tak nyní nastoupí na toplane místo Kevina „Hauntzer“ Yarnella.

 

„Když sem začal s hraním, tak sem vždy sledoval TSM. Vědět, že sem nyní součástí tohoto týmu pro mě znamená opravdu hodně. Je to velká čest a jsem hrdá, že jsem součástí takové velké organizace. Nemůžu se dočkat toho, až si zahraji s legendami jako jsou Bjergsen, nebo Zven a udělám vše pro to, abych naplnil očekávání fanoušků i týmu,“ takto se k celé věci vyjádřil sám Broken Blade.

 

 

Tato změna v sestavě však není jedinou, dále tým podepsal smlouvu s Andy “Smoothie” Ta, který jako support nahradí Alfonsa “Mithy” Aguirre Rodrígueze. Zatím to tak vypadá, že právě Bjergsen a Zven v sestavě zůstanou i nadále, avšak toto tvrzení zatím není v současné době potvrzené.

 

TSM uvedli, že je v kontaktu s ostatními organizacemi, aby se pokusili najít pro bývalého topaře Hauntzera nový tým. O tomto plánuje organizace vydat podrobnější oznámení s informacemi.

Po nevydařené sezóně 2018 je jasné, že je TSM připravena provést potřebné změny, aby se v nadcházející sezóně opět vrátili na vrchol v Severní Americe.

 

 Radim Minář

Zdroje: dotesports.com

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor