in

Censor končí s hraním

Doug “Censor” Martin na svém YouTube kanále oznámil svůj odchod do hráčského důchodu z kompetitivní Call of Duty scény. Jak sám prozradil, důvodem toho je stres a nedostatek týmů v CWL Pro League.
Censor se nyní zaměří na svou tvorbu právě na YouTube a samozřejmě i Twitch kde byl hodně vidět, než se v roce 2017 vrátil spět k soutěžnímu hraní v WWII. Sám však řekl, že nebude pravidelně soutěžit, ale zdá se, že si tak může nechat otevřené okno pro to, kdyby jej ještě nějaký tým oslovil, aby se mohl vrátit na scénu.

Tento čtyřiadvacetiletý hráč dále uvedl, že v uplynulém roce zažil nadměrné množství stresu. Po vybudování a vybroušení týmu Next Threat a následně ztráta v první etapě CWL Pro League. V CWL Birmingham skončili na osmém místě, což byl jeho první osmé umístnění na takovéto akci od MLG Columbus Open v listopadu 2014.

Se solidními výkony za Lightning Pandas se Censor přestěhoval do nového týmu, kterým se stal compLexity, se kterými získal místo v CWL Pro League. Avšak navzdory tomu, že se Censor dostal do týmu, který působil v pro lize, tým nakonec začal postrádat tu chemii a on sám nebyl v týmu spokojený.

Nakonec však přišla informace, že bude přestupovat do nového působiště, kterým se nově tak stal tým Evil Geniusses, který reprezentoval v Black Ops 4.

V týmu, který šel  jiným směrem nakonec dospěl Censor k závěru, že má omezené možnosti. Pokud tak chtěl pokračovat v soutěži, musel by spolupracovat s méně kvalifikovanými hráči, aby se tak mohl udržet v pro lize. Sám Censor nakonec řekl, že už není schopen toto znovu dělat, protože prostě nestojí o to, aby musel vynaložit všechen svůj um na to, aby tým vedl.

Národní šampion MLG pro rok 2011, který říkal že byl prvním profesionálním hráčem tak sám prohlásil, že je přesvědčen, že v WWII již víc nezvládne.
„Mohu vám upřímně říci, že jsem dal kompetitivní scéně Call of Duty vše, co jsem měl. A to mi dalo příležitost v pro lize, což bylo skvělé, ale bohužel to nebyla správná kombinace hráčů.“ 

Censor potvrdil, že zůstane při soutěžní scéně a říká, že miluje komunitu a bude otevřen k tomu, stát se například analytikem.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor