in

České derby v JoinDota League

Včera večer se odehrálo derby mezi Hippomaniacs (Curry, Supream, Saberlight, Muf, Sehny) a Dota2Players (Boom, Digi, Mysmoon, Kyzko, Hajadlo) v patnácté sezóně evropské divize JoinDota League.

Oba týmy jsou součástí skupiny B, ve které zatím drží první dvě pozice. Jejich souboj byl velmi diskutovanou událostí mezi českými fanoušky Doty 2.

První hra vypadala ze začátku vyrovnaně, po pár minutách se lehkého vedení ujal česko-ruský tým D2P. To se ovšem zhruba ve 13. minutě změnilo a od té doby byli na koni Hippomaniacs. Jejich výhoda postupně narůstala, až byla tak velká, že D2P neměli nejmenší šanci ubránit svou základnu.

Ve druhé části série se zpočátku velmi dařilo D2P. Dominovali hře, byli agresivní a předváděli velmi solidní výkon. Hippomaniacs se však nevzdali. Ve 24. minutě se jim podařilo získat 6 zabití. Od té doby se D2P nezmohli odrazit nápor soupeře a prohráli tak i druhou hru.

Hippomaniacs tedy vedou tabulku se skóre 1-2-0. Obě hry můžete zpětně zhlédnout na youtube kanálu Petra „c1RcA“ Trávnika. Další zápasy můžete živě sledovat u Petra, Cechiho nebo na oficiálním streamu v angličtině.

Zdroje: joindota.com

Michal Mašika

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor