in

Český tým Hippomaniacs si zahrál proti světové špičce

Máme skvělé zprávy pro českou DotA 2 scénu. Ryze český tým Hippomaniacs (Supream, Curry, Saberlight, Muf, Sehny) se probojoval do uzavřené kvalifikace na Bucharest Minor. V otevřené kvalifikaci porazili týmy s velice známými hráči jako jsou Ilya „Lil“ Ilyuk nebo Pittner „bone7“ Armand a zajistili si tak postup.

 

Český tým měl ve skupině týmy Ninjas in Pyjamas (Ace, Fata, 33, Saksa, ppd) a Vega Squadron (Madara, Mage, Khezu, Maybe Next Time, Peksu). Oba týmy mají ve svojí sestavě velmi známá jména. Většina z nich se již zúčastnila několikrát turnaje The International, kapitán Ninjas in Pyjamas, Peter „ppd“ Dager je dokonce šampiónem z roku 2015. Hippomaniacs se nejprve utkali s týmem NiP. Zápas prohráli 2-0 ve dvou poměrně rychlých hrách.

 

 

V podstatně vyrovnanější sérii Bo2 proti Vega Squadron remízovali 1-1. Poté se hrála rozhodující hra o postup do play-off mezi těmito týmy. Bohužel pro český celek, hra nedopadla podle jejich očekávání a s nadějí na kvalifikaci se museli rozloučit. Byla to ovšem pro ně velmi cenná zkušenost, zahráli si s hráči světové špičky. Doufáme, že jejich výkony se budou nadále zlepšovat a časem je uvidíme na dalším Minoru.

 

Michal

Zdroje: Esportsobserver

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor