in

Chongqing Major – den pátý

Dnes se hrály zápasy druhého kola Lower Bracketu. Turnaj opustily další čtyři týmy.

V prvním duelu se předvedly týmy Chaos Esports Club (hFn, w33, Tavo, Kingrd, Misery) a Vici Gaming (Paparazi, Ori, Yang, Fade, Dy). První hru s přehledem brali Číňané, druhou zase hráči z Ameriky. V rozhodující hře se lépe dařilo Vici Gaming a tým tak postupuje do dalšího kola.

Druhé klání mezi Thunder Predator (Atun, LeoStyle, Frank, Matthew, Prada) a Evil Geniuses (Arteezy, Sumail, s4, Crit, Fly) mělo jasného favorita – EG. Americký supertým neponechal nic náhodě a dokráčel si pro vítězství 2:0. Peruánci tedy jedou domů.

Třetí zápas nabídl mnohem napínavější podívanou. Souboj Fnatic (MP, Abed, iceiceice, DJ, Jabz) a J. Storm (Moo, Bryle, Forev, March, Fear) měli v obou hrách pod kontrolou hráči Fnatic. Ovšem tým J. Storm se nehodlal lehce vzdát a předvedl skvělou defenzivní Dotu, zvláště v první hře. Nicméně tým Fnatic nakonec dokázal své americké soupeře zdolat a postupuje do další fáze.

Závěrečné utkání mezi TNC Predator (Gabbi, Armel, ryOyr, Tims, Ninjaboogie) a oslabeným týmem Liquid (Shadow, Matumbaman, MindControl, GH, Kuroky) bylo očekávaným vyvrcholením dne. V první hře jasně dominovali hráči Liquid. Druhá hra byla o něco zajímavější. Viděli jsme Tidehuntera na Midu v podání Matumbamana, který táhl svůj tým k vítězství. Na druhé straně, tým TNC využíval kombinace schopností svých hrdinů a úspěšně protahoval hru. Po 47 minutách už ale nikdo nemohl zastavit push hráčů Liquid, kteří si tak zajistili vítězství 2:0.

Perfektní provedení v podání TNC

Zítra budou mít hráči pauzu a turnaj se opět rozběhne 25. ledna.

Zdroje: dota2.starladder.com

Michal Mašika

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor