in

Chongqing Major – den první

Dnes odstartoval Chongqing Major. Osm týmů bojovalo o první dvě místa ve skupině a zajištěný postup do Upper Bracketu.

Skupina A

Ve skupině A byl jasný favorit – Virtus.Pro (Ramzes666, Noone, Pasha, Rodjer, Solo). Tento tým má na svém kontě mnoho vítězství, včetně posledního Majoru, jenž se konal v Malajsii. Podle očekávání se umístil první, poté co porazil EHOME (Ego, Asd, Faith_bian, 姜岸, y´) 2:1 a TNC (Gabbi, Armel, ryOyr, Tims, ninjaboogie) rovněž 2:1. Jako druhý se umístil tým EHOME, který po porážce od Virtus.Pro dokázal vyhrát nad Chaos Esports Club (hFn, w33, tavo, Kingrd, Misery) 2:1 a TNC 2:0.

Skupina B

Skupina B měla rovněž jednoznačného favorita, a to PSG.LGD (Ame, Somnus, Chalice, fy, xNova). Vicemistři světa, stejně jako Virtus.Pro, potvrdili svou formu a s přehledem obsadili první místo tabulky. V úvodním duelu zdolali americký celek Forward Gaming (Yawar, Resolution, Universe, MSS, SVG) 2:0. Následně si poradili s papírově velmi silným týmem Secret (Nisha, MidOne, zai, Yapzor, Puppey) 2:0. O druhé místo spolu bojovaly týmy Secret a Forward Gaming. Po třech poměrně rychlých hrách si místo v Upper Bracketu zajistili hráči týmu Secret.

 

 

Další den se uskuteční zápasy skupin C a D. Rozhodně se bude na co dívat. V těchto skupinách jsou například týmy Liquid a Evil Geniuses.

Dění na Majoru můžete sledovat na oficiálním streamu.

Zdroje:
gosugamers.net
dbltap.com

Michal Mašika

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor