in

Chongqing Major – den třetí

Dnes jsme mohli vidět dění v prvním kole Upper Bracketu. Čtyři týmy si už zajistily šesté místo a 900 DPC bodů.

V prvním duelu se utkal tým Secret (Nisha, MidOne, Zai, Yapzor, Puppey) s oslabeným týmem Liquid (Shadow, Matumbaman, MindControl, GH, Kuroky). V obou hrách se z výhry radoval tým Secret, který potvrdil pozici světové dvojky.

Další zápas se odehrál mezi Fnatic (MP, Abed, iceiceice,  DJ, Jabz) a vítězi Bucharest Minoru EHOME (Ego, ASD, Faith_bian, 姜岸, y´). První hru brali s Číňané. Ve druhé hře se hráči Fnatic zvedli a předvedli velmi agresivní styl hry, který vedl ke konci hry v pouhé 19. minutě. Třetí hra byla od počátku v rukou Číňanů, přesto tým Fnatic hrál až do konce. V jednu chvíli to vypadalo, že Abedova Medusa dokáže čelit EHOME, ale dieback ukončil naděje Fnatic na postup do druhého kola Upper Bracketu.

Fnatic v čele s Abedem brání svou základnu

 

Velmi očekávané klání bylo mezi Virtus.Pro (Ramzes666, Noone, Pasha, Rodjer, Solo) a Evil Geniuses (Arteezy, Sumail, s4, Crit, Fly). Oba týmy si vedly dobře už od začátku, ovšem v obou hrách vyšel VP velký teamfight a postupně zatlačili EG do základny. Postupují tak do TOP 6.

Poslední série dne patřila Číně. Střetly se dva nejlepší čínské týmy, Vici Gaming (Paparazi, Ori, Yang, Fade, Dy) a PSG.LGD (Ame, Somnus, Chalice, Fy, xNova). V první hře hráči PSG.LGD naprosto dominovali, nepouštěli oponenty vůbec do hry. Zvítězili už po 21 minutách. V další hře se znovu PSG.LGD ujali vedení, to ovšem ztratili a chvíli to vypadalo, že Vici Gaming získají v sérii bod. Zvláště po perfektním teamfightu, který se jen tak nevidí. Přestože se hráči Vici Gaming dostávali do hry, tým PSG.LGD dokázal dotáhnout hru do zdárného konce a udržet se v Upper Bracketu.

Perfektní teamfight v podání Vici Gaming

Zítra se budou konat zápasy prvního kola Lower Bracketu. Dění na Majoru můžete sledovat na oficiálním streamu.

Michal Mašika

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor