in

Chystá Riot novou hru?

Riot podal dlouhý seznam ochranných známek Justia, pro něco s názvem Legends of Runeterra. Podrobnosti o každé jedné ochranné známce by mohly být důkazem podporující teorii, že jde o novou hru.

Za normálních okolností by ochranné známky a jména nestačily, protože nyní Riot vlastní ochranné známy pro mnoho věcí, včetně některých šampionů a dokonce K/DA, novou virtuální skupinu K-Pop, kterou vytvořili pro letošní Worlds. Zajímavé ale je, že Riot zařadil devět různých ochranných známek pro Legends of Runeterra a nemá jich ani tolik podaných pro samotné League of Legends.

To ale samozřejmě není vše. Ochranné známky byly podány od merche, až po esport, nebo herní počítačový software. Samotná liga je také podána pod herním počítačovým softwarem. Ochranné známky pak obsahují i nové logo.

Jméno Legends of Runeterra naznačuje, že bez ohledu na to bude nějakým způsobem zapojeno do světa League of Legends, protože jak jistě každý fanoušek ví, Runeterra je svět, ve kterém žijí šampioni.

Může to jednoduše být velká událost? Jistě, mohlo by být. Nesmí to ale skončit jako RPG, o které fanoušci žádají. Bez ohledu na to, kolik to je, tolik aplikovaných ochranných známek naznačuje, že to pravděpodobně bude velké. A doufejme, že to bude brzy.

 Radim Minář

Zdroje: dotesports.com

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor