in

Cobblestone dostává Halloweenský kabátek

Counter Strike: Global Offensive dostal nový update a tentokrát se nese ve znamení Halloweenu a právě mapy Cobblestone.

 

Samotná mapa byla nedávno odstraněna z aktivního výběru zápasových map a nyní prošla rozsáhlou rekonstrukcí k oslavě strašidelné říjnové sezóny. Na mapě byly opravenu některé bugy, nebo z mapy například mizí známé propojení Áčkového longu a Underpassu. Přepracování se dočkal kompletní A plant. Samozřejmě je nyní zahalena tmou, stejně jako tomu bylo například u mapy Dust II Night.

 

Samotné změny na mapě budou nyní drasticky měnit soutěžní metu, ale hráči mohou být zatím v klidu, protože nyní nepatří mezi aktivní mapy na kompetitivní scéně. V blízké době by však mohlo dojít k návratu mezi aktivní mapy, pokud Valve více zapracuje a mapu ještě optimalizuje, aby neobsahovala žádné bugy a podobně.

 

Nyní však k samotnému Halloweenskému tématu. Nyní tak mapa obsahuje hned několik maličkostí, které potrápí zejména majitele slabších počítačů – zářící dýně, dýňové fotbalové míče, rakve jako překážky, kuřata oblečená jako duchové a najdou se i takové rekvizity, se kterými budete moci komunikovat. Zajímavým společníkem budou například zombie kuřata.

 

 

Update obsahuje ještě další novinku. Nyní tak mohou diváci po své smrti bloumat mapou jako duchové. i sice budou moci být spatřeni pouze ostatními duchy, na druhou stranu můžou sprejovat graffiti a například střílet do míčů a jiných interaktivních předmětů na mapě. Tato funkce však bude jen v herních módech Casual, Demolition a Flying Scoutsman. Funkce „duch“ je u her, které běží na Source enginu od Valve běžná záležitost a někteří fanoušci ji určitě nevidí poprvé.

 

Co se týče ostatních úprav, které update obsahuje, nové mapy Biome a Sumzero byly lépe optimalizovány pro hratelnost. Uživatelské rozhraní se také dočkalo pár drobných úprav.

 

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor