Zdroje: Complexity Gaming
in

Complexity Gaming představilo kompletní rebranding

Je to začátek nové éry.

Complexity Gaming představila svůj rebranding v celé organizaci, včetně nového loga, webových stránek nebo barev.

Tato esportová organizace se nyní může pochlubit modrou hvězdou jako logo, která se velmi podobá logu sesterského týmu organizace Dallas Cowboys. Každý bod hvězdy představuje jeden z pěti pilířů značky Complexity, a to “competition, community, culture, cause, and convergence“

Rebranding slouží jako posun směrem k “Esports 3.0“, což organizace považuje za novou éru soutěžní herní scény, kde se s profesionálním hráčem v oblasti sportu zachází jako s profesionálními sportovci klasických sportů.

Není to jen o změně loga. Complexity stavíme do role inovátora v prostoru tím, že prošlapujeme cestu v tomto odvětví, řekl zakladatel a CEO společnosti, Jason Lake.

Společnost Complexity Gaming byla založená v roce 2003 a zůstává jednou z nejstarších esportových organizací v tomto oboru. Ačkoli je nejznámější pro svůj tým v CSGO, organizace vlastní týmy soutěžící napříč spektrem esportů, včetně Doty 2 nebo Rocket League.

Celý rebranding je značkou toho, čeho jsme se naučili za posledních 16 let, jakožto prvotřídní esportová organizace. Nastavujeme nový standard a revoluci v tom, jak by měly fungovat jiné esportové organizace.

Spolu s rebrandingem vydala organizace ve svém internetovém obchodě sadu zboží, včetně triček, bund a dresů, takže fanoušci mohou podpořit tuto organizaci.

Zdroje: dotesports.com

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor