in

CS:GO Battle Royale a F2P

Do Counter-Strike Global Offensive přichází battle-royale mód Danger Zone a spolu s ním i free to play model.

 

Jako každý den jsem si večer sedl ke Counter-Striku, že se odreaguji po celém dni. Všechno šlo hladce. Sem tam kill, sem tam nic. Najednou můj klient vyžadoval update. Ten trval podezřele dlouho. Danger Zone byl na světě. Už jsem zkoušel PUBG a moc mě to nechytlo. Asi jsem tady na ty nové trendy starý. Každopádně jsem si řekl, že CSku dám šanci. Na mapu semnou jde dalších 17 hráčů. Přišlo mi to číslo akorát a ve hře jsem byl během 30ti sekund.

 

 

Začíná to jako každá battle-royale hra. Hodí vás z vrtulníku na mapu, kde si máte najít vybavení a pěkně poslat ostatní domů. Kolem létají drony, které sem tam shodí na zem speciální balíček, který vám poskytne jistou výhodu. Po cestě za vítězstvím můžete třeba zachraňovat rukojmí a získat tak peněžní bonus. Kdo zůstane jako poslední, vyhrává.

 

 

Každá “Nebezpečná zóna” trvá asi 10 minut a účastnit se jí můžete sám nebo v týmu po dvojicích i ve třech.

Mnohem zásadnější je ale fakt, že je nyní CS:GO free-to-play. Nestojí už ani 15 dolarů, což mi nepřišlo jako nějaká hrůza a Valve si od toho slibuje příliv nových hráčů. Ti stávající, co si hru zakoupili automaticky dostávají Prime Status a 15$ do peněženky ve hře. Já osobně bych mnohem více uvítal, kdyby se místo přílivu nových hráčů vyřešilo to, proč většina odešla.

 

Jestli bude mít CS:GO Battle Royale úspěch, to ukáže čas. Já se k Danger Zone už nevrátím a jako zbytek BR her pro mě zapadne. Pro vás to ale může být důvod, proč dát CSku znovu šanci.

 

 Petr Utíkal

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor