in

CS:GO: Nový update mění vše

Counter Strike:Global Offesive se dočkal dalšího updatu a i tentokrát je celá řada změn. Ta první se týká samotné ekonomiky hry, díky které se nyní zcela změní začátek hry. Týmy budou nyní nově začínat rovnou s „lose“ bonusem za prohrané kolo. Takže po prohraném prvním kole tým nově dostane místo $1400 hned $1900 a po druhém prohraném kole už $2400. To znamená, že první kolo, „pistol round“ již nebude mít na hru takový vliv, jak tomu bylo do teď, protože týmy budou mít na plná nákup již třetí kolo i když předchozí dvě prohrají.

Další změna se týká zbraní. Zoomovací automatické pušky SG553 a AUG byly nyní zlevněny a to z původní ceny $3150 na $2750, takže nyní stojí jen o $50 víc než například AK. Další změny ve zbraních se týkají i české CZ75-Auto a vedle ní také Tec-9. Právě CZ75-Auto se nově dočká větší přesnosti na větší vzdálenosti, avšak výrazně se zvětší zpětný ráz, čímž se zmenšila její přesnost při dávkování. Tec-9 to měl podstatně jednoduší, dočkal se pouze vylepšení přesnosti.

To ještě z nového updatu ale není všechno. Novinka se bude týkat i map, jmenovitě pak promíchání map poolu. Mapu Canals v poolu nahradí mapa Austria, zatímco právě Canals si budou moci hráči zahrát už jen v nenáročných zápasech. Nově však do hry přibude hned dvojice nových komunitních map – Biome a Sup-Zero. Ty však ještě nebudou k dispozici v kompetitivních zápasech.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor