Zdroje: youtube.com / Anomaly
in ,

CSGO Operace Shattered Web je zde!

Přináší hromadu nových skinů a několik dalších novinek.

Společnost Valve se rozhoupala a přinesla důležitý update. Konečně je zde nová CSGO Operace, na kterou hráči tajně čekali dlouhou dobu. Tentokrát nese název Shattered Web a obsahuje hned několik źměn ve hře.

Asi nejdůležitější změnou pro profesionální hraní je cena nerf Kriega, tedy pušky SSG 553. Vývojáří se rozhodli zvýšit cenu z 2 750 $ na 3 000 $, aby tak kompenzovali její vysoké poškození. Zlevnění se však dočkaly zbraně jako Famas a Galil. Ty jsou teď o 200 $ levnější.

Mezi další novinky patří zařazení mapy Cache do kompetitivního hraní. Dále pak jsou do jednotlivých režimů přidány nové mapy jako Lunacy, Jungle a Studio.

Hlavní update ve hře je však samozřejmě samotná operace Shattered Web, která se řadí v CSGO mezi již devátou operaci. Naprosto unikátním počinem od Valve je přidání skinů postav, které se dají otevřít v jednotlivých misích. Posléze se můžete těšit na několik nových “weapon“ kolekcí jako Canals, St. Marc či Norse.  Pro fanoušky nožů jsou přichystány čtyři různé typy: Survival, Nomad, Skeleton a Paracord.

Cena operace stojí 15 dolarů a za tento pass se můžete probojovat až na level 100. Samozřejmě však můžete jednotlivé levely dokoupit. Přichystejte si spoustu času, protože každý týden (celkově 16 týdnů) na vás čeká 6 nových misí.

Tak GL HF!

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor