in

CS:GO: Panorama UI

Kompletně nový vzhled CS:GO se poprvé mění od doby vydání roku 2012 a týká se hlavního menu, statistické tabulky, ale i samotného nákupního menu. Panorama tak kompletně mění a vylepšuje interakci s celou hrou. CS:GO je tak po Dotě 2 druhou hrou, která se od Valve dočkala kompletního předělání po vizuální stránce.

Novinkou je také více statistik i přímo při hraní. Je k dispozici nová tabulka, kde hráči uvidí jak HS%, tak i ADR, ale to není samozřejmě přímo ze hry vše. Novinka hráče čeká i v samotném nakupování na začátku každého kola. Tam je nově vidět i zbraně vašich spoluhráčů, společně s tím kolik má kdo peněz.

Nyní se podíváme na pár dalších vychytávek nového rozhraní. Jako první tu máme možnost moci si upravit vzhled vašeho hlavního panelu tak, aby vám nejlépe vyhovoval. Další novinkou je nový radar, který nyní zaznamenal obrovské zlepšení v porovnání s bývalou verzí. Obsahuje nová barevná schémata, která tak usnadní všem orientaci po mapě, nezbývá než doufat, že jej dostanou brzy všechny mapy ve hře.

Jako další tu máme změnu samotného základního fontu, nebo-li stylu písma. Původní písmo bylo ve hře už od samotného vzniku hry a tak bude tato vizuální změna určitě vítaným oživením.
A poslední novinkou na kterou se podíváme je sice novinka, která nemá se samotným hraním tolik společného, ale určitě půjde o zajímavou novinku a hlavně vizuální oživení.
Tou novinkou je možnost dát si do pozadí hlavního menu vlastní videa, které budete moci, například do nalezení zápasu sledovat. Pomocí nahrazení „Nuke.webm“ si tak do hry můžete vložit video dle vlastního výběru a hru si tak patřičně oživit dle vlastního gusta.

Novinku Panorama UI už můžete používat i vy, stačí když si do možnosti spuštění ve vašem Steamu zadáte příkaz –panorama.

Zdroje: dotesports.comdbltap.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor