Zdroj: twitter.com/eUnited
in

CWL Pro League Divize B – Week 9 – Den 3

Třetí den devátého týdne divize B nabídl zatím nejatraktivnější duely.

Třetí den odstartoval duelem mezi Denial Esports a Team Elevate. Ačkoliv začali Denial dobře a první mapu Hacienda Hardpoint zvládli 250-147, nebyli schopni udržet vysoký standard a jejich hra se v postupující sérii rozpadla. Velkou ranou pro jejich psychiku bylo jistě těsně prohrané SnD na Gridlocku, kde rozhodovalo až závěrečné jedenácté kolo, které si připsali Elevate. Vyrovnaný trend série pokračoval i na mapě Control, kde o vítězi Arsenalu rozhodlo kolo páté. Šťastnější byli opět Elevate a vedli v sérii 2:1. Frequency Hardpoint už byla pouze formalita, kterou Elevate ukončili sérii, když vyhráli 250-154.

Druhý zápas dne a v hlavní roli byli Enigma 6 spolu s Heretics. Všeobecně se čekala vyrovnaná série a o vítězi opravdu rozhodla až mapa číslo pět. První Hardpoint na Haciendě získali Heretics poměrem 250-214. Španělé byli dokonce ve vedení 2:0, když proměnili Payload SnD ve vítězství 6-2. Najednou jakoby do E6 střelilo a začali předvádět CoD vyššího levelu. Gridlock Control zvládli 3-1 a na těsném Hardpointu na stejné mapě po skóre 250-235 bylo srovnáno na 2:2. Na Gridlock se šlo i na mapě rozhodující, kde konečný zásah zasadili Enigma 6 a skóre 6-4 znamelo, že soupeřům ukradli celou sérii.

Zdroj: twitter.com/Splyce

Vrcholem dne byl jednoznačně zápas číslo tři. Splyce proti eUnited. Černo-žlutí mají v poslední době problém s udržením stabilních výkonů, a to se ukázalo i v tomto zápase. EUnited začali skvěle a Arsenal Hardpoint šel na jejich stranu 250-206. Po Gridlock SnD to bylo už 2:0, když tuto mapu eUnited ukončili za stavu 6-2. Záchvěv naděje pro Splyce přišel na mapě třetí, kde Control na Gridlocku ovládli 3-0. To od nich ale bylo vše. Sice na čtvrté mapě Frequency bojovali o každý hardpoint, ale nestačilo to a eUnited zvládli koncovku respawnu 250-168.

Poslední na řadě byli 100 Thieves, kteří vyzvali úřadující světové šampiony z Envy. Zápas to byl nervozní a velice těsný. První Hardpoint na Arsenalu rozhodlo sedm sekund, které ale hrály ve prospěch 100T. Ti získali mapu číslo jedna 250-243 a vedli 1:0. Mapa číslo dvě Frequency SnD byla ještě větší drama. Až jedenácté kolo rozhodlo o vedení zlodějů 2:0. Arsenal Control už byl poměrně jednozančnější a stav 3-1 znamenal, že si 100 Thieves připisují další snadnou výhru.

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor