in ,

Daniel „^Cechi“ Čechmánek o Twitch Rivals Showdown

Vyzpovídali jsme předního českého Dota 2 streamera o turnaji Twitch Rivals Showdown

Daniel „Cechi“ Čechmánek je český streamer a komentátor, který dostal pozvání na turnaj Twitch Rivals Showdown. Pokud byste ho neznali, pusťte si náš dřívější rozhovor.

 1. Mohl bys našim čtenářům prosím vysvětlit, co je Twitch Rivals Showdown?
  Moc nevím, jak to co nejlépe popsat, ale asi bych to pro české čtenáře přirovnal k tomu, že vyberete třeba 20 cz/sk streamerů například na showmatch v Dotě. Streameři si budou užívat  hry s chatem, až na to, že tady se hraje celkově o 50 000 dolarů, takže veškerá legrace jde stranou a hraje se naplno.
 2. Turnaj se hrál ve formátu Reverse Captain´s Draft. Jak to funguje?
  Vaším úkolem je vybrat soupeřovi co NEJHORŠÍ pětici hrdinů, co spolu nemají vůbec žádnou synergii. Většinou se vybírala pětice obratných Carry hrdinů (Anti-mage, Spectre, Faceless Void, Drow ranger, …)
 3. Podle čeho byli vybíráni streameři a známé osobnosti, které se turnaje zúčastní?
  Tak tady odpověď netuším, jen jsem rád za už třetí pozvání. Hádám, že tam mají o mně nějakou mylnou představu, jelikož v 1v1 turnaji jsem dostal čtvrtou z dvaceti pozvánek pro Evropany.
 4. S kým jsi hrál v týmu? Znal jsi všechny své spoluhráče?
  V týmu jsem měl velice známého Gorgca a Synderena, pak castera ZyoriTV a hráče Roccodota, kterého moc neznám.
 5. Co ti turnaj přinesl? Jsi spokojený s 3.-4. místem?
  Tak hlavně nám turnaj přinesl 6 000 dolarů pro tým. Nevím moc co jiného zmínit, jelikož jsem měl v týmu hráče, které znám ze soloQ, takže nemůžu říct, že jsem měl možnost si poprvé zahrát s tím a tím. Nikdo z nás asi nebyl spokojený, protože jsme v první hře udělali chybu v draftu a stálo nás to podle mě výhru v turnaji, jelikož skillově jsme měli nejlepší tým.
 6. Teď trochu z jiného soudku. Plánuješ komentovat The International 2019?
  Je to první rok v Číně tak nevím. Jestliže hry budou brzo ráno nebo moc pozdě večer tak v takový čas hry budu sledovat asi pouze bez streamu.
 7. Známe už 8 týmů, které se zúčastní TI9. Kdo je podle tebe favoritem na vítězství?
  Jestli mám vybrat jenom jednoho favorita, tak asi nikoho nepřekvapím, ale vyberu si Team Secret, ale stejně jako VP, na TI mají většinou problémy, takže se uvidí.
 8. Jak se změnila meta od patche 7.22?
  To nevím, na moc her jsem nekoukal a na publicu hraju stále jenom Morphlinga, takže je to pro mě stejné. Ale ne hádám, že na tuto otázku dostaneme odpověď už brzo, a to na Epicenter Majoru.
 9. Na závěr bych se chtěl zeptat, co je podle Tebe nejdůležitější schopnost dobrého Dotaře?
  Nesesypat se z maličkostí nebo z nevydařené hry, která vás dostane do 0:1 v Bo3 nebo pošle do LB (Myslím, že Ana měl takový problém v OG, kde to nějak říkali nebo ukazovali v dokumentu True Sight).

Mockrát Ti děkuji za rozhovor a přeji mnoho úspěchů ve tvé Dota kariéře i osobním životě.

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor