Zdroj: dotesports.com
in

Darshan opouští CLG

Po 4 a půl letém trvání v CLG jeden z nejlepších top lanerů v lize, Darshan odchází.

Bylo to skvělých pár let a nepřejeme ti nic víc, než nejlepší budoucnost, kterou budeš mít. To oznámilo CLG na svém twitteru.

Darshan také přidal na svůj twittererový účet, že je free agent (free agent – nemá momentálně tým a hledá tým), ale k tomu také napsal, že je schopný hrát v každém regionu a každou roli, dokonce i k trénování je otevřen. O tohoto talentovaného hráče z Kanady bude určitě obrovský zájem a uvidíme v budoucnu, jaký si vybere tým ke svému působení.

Darshan v té době s přezdívkou ZionSpartan vstoupil do CLG na začátek spring splitu NA LCS 2015. V této době se z CLG stal nejlepší celek, jenž vyhrál hned 2 splity za sebou. V této formě se dokázali dostat i do finále MSI. CLG se tímto stali nejlepším týmem v LCS a dostali se historicky nejdále na mezinárodní scéně z amerických týmů. Toto platí dodnes. Další rok se v CLG udály velké změny. Stixxay nahradil Doublelifta a Huhi zase Pobeltera. Dokonce se kvalifikovali na IEM San Jose, a tam se jim podařilo porazit týmy jako Unicorns of Love nebo korejské Jin Air Green Wings. Dále se už CLG tolik nedařilo. Skončili v NA LCS druzí za Immortals, ale stejně patřili ke světové špičce.

CLG se dle všeho rozhodli odkoupit top lanera Fenerbahçe 1907 Kima „Ruin“ Hyeong-mina. Tato transakce není oficiální, ale dle všeho je to domluvené. Ruin se úspěšně dokázal dostat na MSI s týmem Fenerbahçe 1907, ale bohužel se jeho tým nedokázal dostat z play-in stage, která probíhala od minulého týdne.

Článek napsal Petr Dutko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor