in

Deficio bude komentovat MSI 2019

Martin “Deficio” Lynge bude členem komentátorského týmu pro MSI 2019. Nejprve neměl vůbec komentovat, jelikož převzal roli manažera v týmu Origen. Protože se však celek nedokázal kvalifikovat na MSI, Deficiovi se uvolnil celkový plán a dostal pozvánku k samotnému komentování.

Mnoho fanoušků si bude Deficia pamatovat právě v pozici castera, jelikož on sám se podílel na komentování velkolepých akcí a turnajů. Martin „Deficio” Lynge byl velice oblíben. Když odcházel z pozice castera, většina příznivců byla zklamána, že už neuvidí jeho energický projev při komentování.

Co se týče samotného MSI, každá liga posílá své komentátorské zástupce, aby posílili komentátorský tým. Čemu se občas lidé diví je to, že ligy jako LCK nebo LPL posílají na takové akce pouze jednoho či dva castery.

Velmi pozitivní zprávou na MSI 2019 je, že se akce zúčastní i komentátorská trojice Chris „PapaSmithy“ Smith, Clayton „CaptainFlowers“ Raines a Sam „Kobe“ Hartman-Kenzler. Příznivci si je mohou pamatovat z minulého roku při komentování finále Worlds, ve kterém se utkaly týmy Invictus Gaming a Fnatic.

Myslím si, že se fanoušci mají na co těšit.

Zdroje: ekgaming.com

Tomáš Kratochvíl

Článek napsal Tomáš Kratochvíl

Skateboardista, student letectví a redaktor EsportsMagazin.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor