in

Deficio se stává generálním ředitelem Origen

Martin „Deficio“ Lynge, dlouholetý komentátor a analytik pro hry Riot Games a EU LCS, se podle svého Twitteru rozhodl poprvé od roku 2014 řídit tým.

Jeho nové role jsou ozdobeny v horní části jeho profilu ve svém Twitter bio jako ředitel esportů pro společnost RFRSH Entertainment a generální manažer společnosti Origen.

 

 

Origen strávil několik let v EU LCS poté, co byl oficiálně založen v roce 2015, takže jméno bude známo většině fanoušků League of Legends. U RFRSH již to tak být nemusí. RFRSH je mateřská společnost Astralis,  který se od roku 2016 zúčastnil soutěže Counter-Strike: Global Offensive a získal výhry více než 4,2 milionu dolarů. RFRSH nedávno zakoupil právě Origen.

„Vždycky jsem byl schopen stavět a řídit ligový tým a byl to vždy jedenz mých kariérních cílů a snů,“ řekl Deficio v rozhovoru pro Shotcaller, který dnes navštívil.

 

 

Jeho management započal již v listopadu 2013, kdy začal řídit Ninjas in Pyjamas. Jeho řídící kariéra však netrvalo dlouho, když opustil NiP, aby začal komentovat Riot v lednu 2014.

To se však opět mění a to přesně první sezónou LEC, která začíná v lednu.

 Jiří

Zdroje: dotesports.com

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor