in

Dokáže tým G2 Esports vyhrát letošní MSI?

Blíží se nám Mid Season Invitational, kterého se bude účastnit i jeden z evropských týmů. Není to nikdo jiný než celek G2 Esports.

Jelikož tým G2 Esports předvedl v prvním splitu doslova destrukci ostatních celků pouze s menším zaváháním, množí se nám dotazy ohledně případného vítězství na MSI. Tento turnaj je pro týmy obrovskou výzvou, jelikož mohou ukázat dalším celkům z ostatních regionů, kdo je nejlepší.

G2 Esports mají momentálně jednu z nejlepších forem, kterou jsme u nich mohli vidět. Tudíž je to fantastická příležitost, jak ukázat Evropu v dobrém světle.

Jednoznačnou výhodou u tohoto celku je jeho nepředvídatelnost. Důkazem toho je mladičký midlaner Caps, který si velice rád libuje v off-meta šampionech. Dalším příznakem je Perkz, který v minulosti působil taktéž jako midlaner, ovšem přešel na pozici adc. Díky tomu může Perkz brát šampiony, které by nikdo neočekával na bot lince.

Ačkoliv jsou tyto změny doslova pobuřující pro ostatní celky, nutno dodat, že i za normálního stavu je tým stejně tak silný. Proto jsou momentálně hráči G2 Esports považováni za nejtalentovanější v Evropě.

Zdroje: lolesports.com

Tomáš Kratochvíl

Článek napsal Tomáš Kratochvíl

Skateboardista, student letectví a redaktor EsportsMagazin.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor