in ,

Drakeův účet v moci hackera

Není to tak dávno, kdy jsme vám představili nové herní doupě populárního streamera Tylera “Ninja” Blevinse.

Ten se dostal pod palbu rasistických nadávek od někoho, koho by nikdo nečekal. Herní účet rappera Drakea napadl neznámý hacker a právě on přes rapperův účet streamera začal urážet.
Hacker nejdřív nemluvil, ale když se oba připojili ke hře tak začal opakovaně vykřikovat rasové urážky na adresu Ninji. Sám Ninja se okamžitě ze hry odpojil a začal se smát, když prohlásil, že se určitě nejednalo o skutečného rappera avšak připustil, že to bylo nepříjemné.

 

Před tím, než začali tyto rasové urážky měl sám Ninja podezření, zda se opravdu jedná o Drakea. Jeho účet měl neobvykle vysoký ping a hlavně na něm bylo hráno z počítače, namísto PlayStationu 4, na kterém Drake obvykle hraje.

S ohledem na tuto situaci je pravděpodobné, že bude Drakeův účet obnoven a ban mu smazán. Nyní však jen zůstává jen doufat, že vývojáři hackera dopadnou.

Když naposledy hráli tito dva spolu, dříve v roce, stalo se z toho jeden z nejsledovanějších livestreamů v historii Twitche. Stream tehdy sledovalo více než 600 000 diváků.

 

 Radim Minář

Zdroje: dotesports.com

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor