in

Dream League Major – den čtvrtý

Čtvrtý den ve Stockholmu přinesl obrovské senzace. Pojďme se podívat jaké.

V úvodním zápase se předvedly týmy Ninjas in Pyjamas (Ace, Fata, 33, Saksa, ppd) a Forward Gaming (Yawar, Resolution, Universe, MSS, SVG). V této sérii šlo o všechno a týmy do hry daly všechno. Vyhrát mohl pouze jeden, a tak Forward Gaming balí kufry.

Druhý duel dne přinesl šok. Chaos Esports Club (Hfn, w33, Tavo, Kingrd, Misery) dokázali vyřadit z turnaje tým Liquid (Matumbaman, Miracle, MindControl, Gh, Kuroky). Evropský supertým podlehl brazilskému celku za pouhých 22 minut.

Aby těch překvapení nebylo málo, hned pokračujeme dalším. Momentálně třetí tým v DPC žebříčku – Evil Geniuses (Arteezy, Sumail, s4, Crit, Fly) se utkal s outsidery z Keen Gaming (Old chicken, –, Eleven, Kaka, Dark). První hru vyhrál americký celek, druhou ten čínský. Třetí hry se zúčastnil Arteezy jako Ursa, což v poslední době není nic neobvyklého. Jenomže nekoupil Blink Dagger, což bylo předmětem mnoha dohadů, a nejspíše kvůli tomu prohrál týmu celý zápas.


Arteezy na cliffu

V posledním utkání se střetli Fnatic (MP, Abed, iceiceice, DJ, Jabz) a Virtus.Pro (Ramzes666, Noone, Pasha, Rodjer, Solo). Jako favorité do duelu nastupovali Virtus.Pro, to ale pro Fnatic nic neznamenalo. Ve dvou poměrně dlouhých hrách se jim podařilo Rusy udolat a zajistili si tak nejhůře šestou příčku na turnaji.

Dění na Majoru můžete sledovat na oficiálním streamu nebo pokud dáváte přednost česko-slovenskému komentáři, sledujte Petra „c1RcA“ Trávnika.

Zdroje: dreamhack.com

Michal Mašika

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor