in

Dream League Major – den druhý

V tomto článku se podíváme na výsledky druhého dne skupinové fáze Majoru ve Stockholmu.

Skupina A

První zápas odstartoval velmi očekávaný duel mezi celky Liquid (Matumbaman, Miracle, MindControl, Gh, Kuroky) a Secret (Nisha, MidOne, Zai, Yapzor, Puppey). Momentální světové jedničky z týmu Secret ukázaly, že jsou ve skvělé formě a zvítězily 2:0. Následně bojovaly týmy Keen Gaming (Old chicken, –, Eleven, Kaka, Dark) a J.Storm (Moo, Bryle, Forev, Fear, March) o udržení šancí na skupinu vítězů. Číňané nedali americkému týmu šanci a s přehledem zápas ovládli 2:0. Závěrečný boj o Upper Bracket nastal mezi týmem Liquid a Keen Gaming. Číňané všechny diváky zaskočili brilantním vítězstvím nad favority a poslali je tak do skupiny poražených po vítězství 2:0.

Skupina B

Hned první utkání skupiny B bylo velice napínavé. Ninjas in Pyjamas (Ace, Fata, 33, Saksa, ppd) vyzvali PSG.LGD (Ame, Xm, Chalice, Fy, xNova). Přes veškeré snahy NiP se podařilo Číňanům zvítězit 2:1. Poté spolu bojovali Fnatic (MP, Abed, iceiceice, DJ, Jabz) a Infamous (Mason, Timado, Papita, Mooz, Wu). Nejprve se vedení v sérii ujali Infamous, ale hráčům Fnatic se podařilo nepříznivý stav otočit a zvítězili 2:1. Boj o skupinu vítězů vyvrcholil utkáním mezi Fnatic a NiP. Ve dvou poměrně dlouhých hrách se podařilo získat dva body týmu Fnatic. Tím si zajistili postup do Upper Bracketu.

Skupina C

V zápase vítězů si vyšlápli Virtus.Pro (Ramzes666, Noone, Pasha, Rodjer, Solo) na Mineski (Ahjit, Moon, Kpii, Febby, Pieliedie). Mineski vyhráli první hru, ale další dvě získali VP, a tak si zajistili postup do skupiny vítězů. Forward Gaming (Yawar, Resolution, Universe, MSS, SVG) se poslední dobou trápí. Chtěli si zlepšit náladu vítězstvím nad EHOME (NeverEnd, ASD, XinQ, Tianmin, y´). To se jim nepovedlo, prohráli 2:0 a spadli do Lower Bracketu. V závěru skupiny jsme byli svědky utkání mezi Mineski a EHOME. Více se dařilo Mineski, vyhráli 2:1.

Skupina D

V úvodním zápase si poradili Evil Geniuses (Arteezy, Sumail, s4, Crit, Fly) s Vici Gaming (Paparazi, Ori, Yang, Fade, Dy) velice snadno 2:0. Další klání se uskutečnilo mezi Chaos Esports Club (Hfn, w33, Tavo, Kingrd, Misery) a Na´Vi (Crystallize, Magical, Blizzy, Chuvash, Sonneiko). První hru vyhráli Chaos E. C., ale další dvě hry šly na stranu Na´Vi, vyhrávají tak 2:1. V boji o Upper Bracket se setkaly týmy Vici Gaming a Na´Vi. Číňané si svůj postup pohlídali poměrně rychlým vítězstvím 2:0.

Všechny hry můžete sledovat na oficiálním streamu.

Zdroje: dreamhack.com

Michal Mašika

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor