in

Dream League Major – den třetí

Třetí den na stockholmském Majoru se vyznačoval několika nečekanými výsledky.

Hrací den vykopl zápas prvního kola skupiny poražených mezi Na´Vi (Crystallize, Magical, Blizzy, Chuvash, Sonneiko) a J.Storm (Moo, Bryle, Forev, Fear, March). V poměrně vyrovnané hře se podařilo zvítězit americkému týmu a Na´Vi tak balí kufry.

Ve druhé Bo1 sérii se střetli Infamous (Mason, Timado, Papita, Mooz, Wu) a EHOME (NeverEnd, ASD, Faith_bian, Tianmin, y´). Peruánský tým zaskočil publikum výbornou hrou a po 30 minutách zvítězil nad Číňany, jenž odjíždí domů.

Další utkání bylo ve skupině vítězů, a to mezi PSG.LGD (Ame, Xm, Chalice, Fy, xNova) a Mineski (Ahjit, Moon, Kpii, Febby, Pieliedie). Jasnými favority byli PSG.LGD, a to také potvrdili. Nedali Mineski šanci a zvítězili 2:0.

Poslední série dne přinesla velké překvapení. Číňané z Vici Gaming (Paparazi, Ori, Yang, Fade, Dy) vyzvali světové jedničky z týmu Secret (Nisha, MidOne, Zai, Yapzor, Puppey). První hru získali ve svůj prospěch hráči týmu Secret, další hru Číňané. Třetí hru rozhodl paparaziho Morphling s úctyhodným skóre 19/2/11. Tým Secret tedy padá do Lower Bracketu.

Dění na Majoru můžete sledovat na oficiálním streamu nebo pokud dáváte přednost česko-slovenskému komentáři, sledujte Petra „c1RcA“ Trávnika.

Zdroje: dreamhack.com

Michal Mašika

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor