in

Druhý den New Challengers Stage IEM Katowice 2019

V Katovicích pokračovala New Challengers Stage třetími koly.

Série BO1 zápasů pokračovala duelem mezi zatím nepřesvědčivými Vitality a celkem dobře hrajícími ruskými Vega Squadron. Francouzi na Overpassu konečně předvedli dominantí výkon, který jsme od nich od začátku turnaje čekali a hladce tak přešli přes VS 16:1. Připsali si tak druhou výhru na turnaji.

Druhý francouzský celek G2 na tom byl o něco hůře. Čekal je duel proti AVANGAR, kteří potvrdili, že je s nimi potřeba počítat a přišli si pro příčky nejvyšší. V tomto utkání se rozhodovalo, komu se podaří překročit hranici jedné výhry a připíše si výhru číslo dvě. Znovu vybraný Overpass sedl od začátku lépe Kazachům, kteří stranu teroristů získali 11:4 a jejich pozice do druhé defenzivní poloviny tak byla více než dobrá. G2 se snažili nepříznivé skóre dopadnout, ale přestože vyhráli druhou polovinu 6:5, nestačilo to a AVANGAR tak byli těmi, kdo si připsal výhru do tabulky.

 

 

Další rozhodující zápas mezi týmy, které mají rekord vyhraných a prohraných zápasů 1-1, proběhl mezi Ninjas in Pyjamas a Winstrike. NiP absolutně nevyšel start na Train T-side, a to znamenalo vysoké vedení ruského celku 12:3 po první polovině. Švédové museli předvést další comeback. To se nepovedlo a NiP si připsali pouhá další tři kola. Tým Winstrike tak zvítězil 16:6.

Cloud9 dostali naloženo od čínských ViCi, když na Infernu prohráli první polovinu 4:11 a následně jim extrémně pokulhávala defenzíva. Kola, která ViCi prohráli byla spíše důsledkem nezkušenosti. Jinak celkový projev čínského celku působil naprosto vyrovnaně a profesionálně, jakoby ani nešlo o IEM Katovice. ViCi získali tuto mapu poměrem 16:6.

Čekaly nás tak eliminační zápasy, kde zápasily týmy se dvěma prohrami a žádnou výhrou.

 

Zdroje:
HLTV.org (foto)

Petr Utíkal

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor