in

Dvacet pět specialistů se postará o program Majoru

První Dota 2 Major roku 2018-2019 se kvapem blíží a během příprav PGL Esports oznámily sestavu specialistů, kteří se budou na akci podílet živě přímo v místě konání, tedy v Kuala Lumpur.

Jména jako Paul „Redeye“ Chaloner, nebo Jorien „Sheever“ van der Heijden se tak budou starat se svými kolegy o co nejlepší zážitek pro fanoušky a diváky ať už z přímo z místa dění, nebo na streamu.

Vedle nich tak například Faraz Shababi, kterého můžeme znát především ze světa League of Legends, který se bude starat o hlavní rozhovory s hráči.

O komentování se bude starat hned osmička komentátorů, která se bude v průběhu turnaje samozřejmě střídat. Co se týká analytiků, jsou mezi nimi samozřejmě i profesionální hráčů. Někteří z nich jsou již v herním důchodě a při své oblíbené hře zůstávají právě díky pozici analytiků. Je mezi nimi i například Johan „pieliedie“ Åström, který ještě donedávna aktivně hrál v sestavě Fnatic.
Za poslední čtyři roky se mu však nedařilo najít si pevnou pozici v týmech, který vystřídal ať už se jednalo o Team Secret, Cloud9, nebo právě Fnatic. To však ale znamená, že svůj pohled na hru nyní bude moci zprostředkovávat divákům, kteří se budou dívat doma.

Kuala Lumpur Major se uskuteční od 9. do 18. listopadu kde jinde než v malajském Kuala Lumpur v tamní stadionu Bukit Jalil. Jména všech účastněných jsou již známá, krom seedu vyhrazeného pro vítěze DreamLeague Season 10.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor