in

Epic Games přidají design krumpáče podle návrhu fanouška

Herní studio Epic Games, které stojí za vznikem hry Fortnite, se snaží již od počátku naslouchat lidem a hráčům.

 

Důkazem toho může být také nově očekávaný design krumpáče, který hráči používají k získání materiálů. Tento nový předmět ve virtuálním obchodě však nebude obyčejný. Jeho návrh totiž pochází přímo od řadového hráče Fortnitu, který svůj nápad zveřejnil na serveru Reddit.

 

Uživatel u/snabobo přidal již dříve na Reddit koncept toho, jak by měl jeho vysněný zimní krumpáč ve hře vypadat. Součástí celého příspěvku byl i oblek sněhuláka a malý stromeček místo batohu na zádech. Krumpáč byl přidán pod jménem ,,Cold to the Touch,, a jak napovídají první informace, které prosákly skrzeva těžbu dat z nového patche, tak název, který zvolil fanoušek pro svůj nápad odpovídá jménu v souborech hry.

 

Ve hře by se pak samotný předmět měl nazývat ,,Icicle,,. Je sice možné, že se pod tímto názvem skrýva něco zcela odlišného avšak postoj samotného herního studia napovídá, že se v tomto případě data nemýlí.

Před několika dny pak sám autor přidal příspěvěk hlásající: „Můj krumpáč z rampouchu se stal skutečným!“, dále uvádí, že byl kontaktován a byly mu připsány zásluhy za jeho originální nápad. Epic Games sami potvrzují, že brali inspiraci pro vznik nového krumpáče přímo z jeho příspěvku.

 

Toto gesto je vnímáno velice kladně a zdá se, že studio skutečně zajímá co si hráči o hře myslí a udržuje úzký kontakt s komunitou.

 

Prokop Krčma

Článek napsal Prokop Krčma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor