in ,

ESL: Lancraft slaví!

ESL Play je světová organizace, která nabízí hned několik možných turnajů. Historicky poprvé se konal turnaj v LoL pro Česko a Slovensko. Tento turnaj byl dnes dohrán a první místo si připsali hráči Lancraftu.

 

České i Slovenské týmy měly možnost si zahrát první ESL turnaj v LoL. Tyto turnaje se konají už dlouhodobě v zahraničí (Německo, Británie, Španělsko). Turnaje nabízí hráčům finanční odměny, ale také příležitost ukázat se před mnoha lidmi. Turnaje také nabízí hráčům cenné zkušenosti a pozornost mezinárodních organizací.

 

 

První Cz/Sk ESL turnaj v LoL začínal 6. listopadu a 16. prosince skončil. Mohli jsme vidět dvě semifinálová utkání, kde hrál tým Lancraft proti Cyber Gaming. V tomto duelu Lancraft ukončil sérii rychle 2:0. Druhého semifinále se učástnila známá Esuba proti týmu Inside Games.

Tento duel byl poměrně vyrovnaný, ale Esuba si dokázala s Inside Games poradit a za stavu 2:1 postoupili společně s Lancraftem do finále celého turnaje. Finále proběhlo překvapivě rychle a Lancraft vyhrál 2:0. Je potřeba dodat, že jsme si nemohli nevšimnout výkonů topaře Lancraft Oromého. Turnaj proběhl v pořádku a můžeme se těšit na další takové akce od ESL.

 

Pítr

Článek napsal Petr Dutko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor