Zdroj: ESL
in

ESL One Birmingham – den čtvrtý

První den, který patřil pouze play-off

Úvodní duel dne proti sobě postavil favorita v podání týmu Liquid (Matumbaman, Miracle, MindControl, Gh, Kuroky) a outsidery v podání Gambit Esports (Daxak, Afoninje, AfterLife, Immersion, Fng). Ačkoli favorité vybrali své oblíbené hrdiny, Gambit byli připravení a dokázali první mapu získat ve svůj prospěch. Liqud vrátili úder v další hře a šlo se tedy na rozhodující souboj. Atmosféra byla po většinu hry napjatá, vítězem se mohl stát kdokoli. Nakonec se podařilo ruskému celku strhnout tempo hry na svou stranu a vyřadit Liquid z turnaje.

Vzápětí jsme byli svědky utkání světových jedniček z týmu Secret (Nisha, MidOne, Zai, Yapzor, Puppey) s úřadujícími mistry světa OG (Ana, Topson, Ceb, Jerax, Notail). Zápas to nebyl zdaleka tak vyrovnaný, jako ten předchozí. Secret přes své váhavé výkony potvridili, že jsou stále nejlepším týmem světa. Nedali OG šanci a smetli je s přehledem 2:0.

Pohled na pódium
Zdroj: ESL

Pátý den měl na programu pouze tři série, a tak se dostáváme k poslední z nich. Zde rozjetí Gambit Esports vyzvali Vici Gaming (Paparazi, Ori, Yang, Fade, Dy). Po prohře s rivaly v Upper Bracketu si chtěli Číňané zlepšit náladu výhrou nad Rusy. Ti však předvedli nejlepší Dotu, kterou jsme od nich zatím viděli. Zvítězili s přehledem 2:0. V jeden den se jim tak podařilo vyřadit dva týmy ze světové špičky.

Zdroj: ESL

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor