in

ESL One Katowice 2019 – výsledky skupin

Dnes se podíváme, jak vypadá tabulka po skupinové fázi. Zároveň se dozvíte, které týmy z turnaje vypadly.

Skupina A

Nejlépe do skupinových bojů vstoupil tým Secret (Nisha, MidOne, Zai, Yapzor, Puppey). Se skóre 9-1 si pohlídal první místo v tabulce. Druhé místo ve skupině obsadili hráči Gambit Gaming (Daxak, Afoninje, AfterLife, Immersion, Fng) se sedmi vyhranými hrami a třemi prohranými. Tito Rusové začínají podávat velmi dobré výkony a je docela pravděpodobné, že se umístí poměrně vysoko na dalším Majoru.

Nevelkým překvapením bylo poslední místo neznámého čínského celku For the Dream (vtFaded, YRG, qianqian, James, QYQX). Na druhé straně, fiasko Forward Gaming (Resolution, Yawar, Universe, MSS, SVG) čekal málokdo.

Skupina B

Druhá skupina byla velice vyrovnaná. Nejlépe však své duely zvládli hráči Fnatic (MP, Abed, iceiceice, DJ, Jabz), kteří si zajistili postup z prvního místa do skupiny vítězů. Na druhém místě se umístili Ninjas in Pyjamas (Ace, Fata, 33, Saksa, Ppd) se skóre 6-4. To naznačuje, jak byla skupina vyrovnaná. Na poslední chvíli unikli vyřazení hráči z týmu Aster (Sylar, Mushi, Xxs, Boboka, Fenrir). Po prvních dnech měli skóre 1-5. Poslední den ale zabrali a vyhráli všechny čtyři hry. S pěti výhrami a pěti prohrami si tedy zajistili postup do skupiny poražených.

Týmem, který naprosto zklamal, je Alliance (Qojqa, Micke, Boxi, Taiga, Insania). Seveřané vyhráli pouze dvě hry a v turnaji tak končí. Hráči Complexity (Meracle, Limmp, Deth, Zfreek, Adam) bojovali až úplně do konce o záchranu proti Aster. Číňané ovšem ve dvou dlouhých hrách zachovali chladnou hlavu a dokázali tak zvítězit. Complexity tedy balí kufry.

 

Zdroje:
gamblingsites.org
teamsecret.gg
fnatic.com

Michal Mašika

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor