in

eSuba přichází s finální sestavou CS:GO sekce

Po mnoha změnách přichází eSuba s kompletní finálovou sestavou CS:GO sekce.

V poslední době prošla eSubácká sekce Counter-Strike: Global Offesive četnými změnami. Poslední změnou, kterou jsme mohli zaznamenat byl od odchod Martina „Pechyna“ Pechouška. Odpovědí na tuto změnu bylo nasazení trenéra Modré krve benq1ho zpátky do akce.

K sestavě Shock, HenkkyG, Fraged a CaNNie, která tvořila základ neustále se měnícího celku, se přidává Zedko. To ale není všechno. Sestavu doplní ještě daxen.

Přímo v akci tedy bude bojovat Jindřich „Zedko“ Chyba, Max „Shock“ Kvapil, Luboš „HenkkyG“ Ilko a Zdeněk „daxen“ Dušek. Roli náhradníka obsadí Hubert „CaNNiE“ Ludwig. Benq1 se vrací na pozici kouče.

Snad tato sestava zůstane delší dobu pohromadě a naplní potenciál, který má. Nejbližší zápas, ve kterém novou sestavu uvidíte je ESEA proti týmu GROM F1RST už 11. 2. ve 20:00.

 

 

„Okolo zostavy tímu eSuba na rok 2019 bolo veľa špekulácií, ale nakoniec sme sa rozhodli zvoliť variantu s ktorou sme sa prezentovali už v roku 2018 s jednou vynútenou zmenou v podobe odchodu Pechyna a príchodu daxena. Veríme, že dokážeme nadviazať na zlepšené výkony ku koncu roku a kvalita našej hry bude mať len stúpajúci charakter. Čaká nás samozrejme veľa práce, ale sme odhodlaní ísť si za svojim cieľom a posadiť sa v tomto roku na pomyselný trón česko-slovenskej jedničky.“

 

Zdroje:
http://www.esuba.eu
Tomáš „benq1“ Masaryk FB (foto)

Petr Utíkal

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor