Zdroje: Riot Games
in ,

Excel Esports podepisují nové AD Carry

Celek Excel Esports podepsal smlouvu s novým AD Carrym. Není jím nikdo jiný než Petter “Hjarnan” Freyschuss.

Za chvíli tu máme letní split, a proto každý z profesionálních týmů ladí sestavu, aby se umístil co nejlépe. Právě Excel Esports, celek účinkující v LEC podepsal nové AD Carry. Je jím Petter „Hjarnan“ Freyschuss.

Hjarnan má za sebou bohatou historii. Ostřílený Švéd začal hrát v třetí sezóně. Od té doby má celkem zvučné jméno v evropském regionu.

Fanoušci si Pettera „Hjarnana“ Freyschusse mohou pamatovat z týmů jako jsou například ROCCAT, Team Vitality, H2K Gaming a G2 Esports.

V lednu Hjarnan podepsal smlouvu v německém celku Ad Hoc Gaming, a to poté, kdy opustil svůj bývalý klub G2 Esports. Udělal to z důvodu, že celek obsadil bývalého midlanera Luka „Perkze“ Perkoviće na pozici AD Carry poté, co podepsal nového midlanera Rasmuse „Capse“ Winthera.

Nyní se však Petter „Hjarnan“ Freyschuss vrací do LEC v barvách Excel Esports. Po jeho boku budou stát hráči Ki „Expect“ Dae-han, Marc Robert „Caedrel“ Lamont, Fabian „Exile“ Schubert a  Raymond „KaSing“ Tsang. S KasinGem se už Hjarnan velmi dobře zná, jelikož s ním už hrál v týmu H2K Gaming.

Vedení Excel Esports je s podpisem Pettera „Hjarnana“ Freyschusse velmi spokojeno. Dále uvedlo, že je to hráč se značným talentem a má velmi bohatou zkušenost, jelikož už v mnoha evropských týmech hrál. Celek doufá, že Hjarnan bude klíčovým pro následující letní split a pomůže tak týmu k lepšímu výsledku než s jakým skončil v jarním splitu.

Excel Esports se v jarním splitu umístili na předposledním místě tabulky v LEC se skóre 5 výher a 13 proher.

Myslím si, že se fanoušci Excel Esports mají na co těšit.

Tomáš Kratochvíl

Článek napsal Tomáš Kratochvíl

Skateboardista, student letectví a redaktor EsportsMagazin.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor