in

Faker 1v1 s jedním z diváků

Lee “Faker” Sang-hyeok, nejúspěšnější hráč League of Legends na světě byl donucen kvůli laggování v klientu při pickování lobby opustit, což znamenalo, že na další zápas si musel pár minut počkat.

Normálně by si dělal něco jiného, ale tentokrát se rozhodl ukrátit si čas tím, že vytvořil vlastní lobby a vyzval své diváky, aby se k němu připojili. První šťastlivec, který se do lobby napojil pak dostal možnost si proti hvězdnému hráči zahrát 1v1 a to s Lee Sinem. Pro Fakera netradiční pick a tak bylo jasné, že bude o zábavu postaráno.

Ještě před zahájením samotného duelu však Faker zbylým osmi hráčům dovolil, aby se také na server napojili, ale museli se zavázat k tomu, že nebudou do jeho průběhu zasahovat a budou jen přihlížet.

Ze začátku všichni duel sledovali, ale posléze si uspořádali své vlastní na řece nebo v džungli, či ostatních linkách.
Samotný duel Fakera začal lépe právě pro jeho oponenta. Dokázal Fakera trefovat, zatímco se vyhýbal jeho útokům. Díky tomu si dokonce vysloužil menší poklonu, když jej Faker nazval grandmasterem. Soupeř si tak vedl velmi dobře, avšak je jasné, že velmi dobře na Fakera stačit nebude.

 

Poté, co se vlna minionů posunula směrem k Fakerově věži se do sebe oba navzájem pustili a začal boj kdo s koho. Faker nakonec dokázal svého oponenta zabít a dokonce mu zbylo i téměř polovina životů. Jakmile se tak stalo přispěchali na mid všichni čtyři zbylí protivníci ve snaze Fakera zabít. Ten však pod vlastní věží nejenže dokázal ještě tři zabít, ale dokonce i přežít.

Něco takového bylo opravdu velice zábavné sledovat, ale bohužel se nejedná o věc, kterou by právě sám Faker nějak zvlášť často praktikoval. Je tak více než jistě, že se to jen tak opakovat nebude. Pro těch devět hráčů to tak byl zážitek, na který jen tak nezapomenou.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor