in

Faker bude uveden do Esports síně slávy

Legendární hráč SK Telecom T1 mid laner Lee “Faker“ Sang-hyeok byl uveden do The Esports Hall of Fame. Tuhle informaci oznámila samotná ESL.

 

Faker se stal vůbec prvním hráčem League of Legends, který vyhrál v Special Community Award, kde fanoušci sami hlasovali o samotném vítězi.

Síň slávy je pořádaná společností paysafecard ve spolupráci s ESL. Prvními hráči přidání do této sině  byli již roku 2016, a to Emil „HeatoN“ Christensen a Dennis „Thresh“ Fong. Od té doby pak přibyli další zvučná jména jako je Ola “Element” Moum, Kyle “Ksharp” Miller nebo John “TotalBiscuit” Bain.

 

 

“Každý zařazený v Esports Hall of Fame dělá vše proto, aby posunul esport kupředu,“  říká ESL. „Ctíme tuto angažovanost, vynikající výkony, úspěchy a aktivity v oblasti esportu,“ dodává.

Není překvapením, že Faker bude jedním z vyvolených v síni slávy. Trojnásobný mistr světa je jedním z nejlepších hráčů League of Legends v historii hry.

Ačkoliv  se SKT potýkalo s problémy v sezóně tohoto roku, organizace změnila svou sestavu na nadcházející rok a fanoušci pevně doufají, že jim tyto změny pomohou.

 

 Jiří

Zdroje: dotesports.com

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor