in

Faker se ukázal na Asijských hrách

Během své kariéry působila tato jihokorejská League of Legends hvězda,  Lee “Faker” Sang-hyeok s celou řádkou skvělých spoluhráčů na všech herních linkách. Do teď však nikdy nehrál po boku junglera týmu KT Rolster, Go “Score” Dong-bin, kterého můžeme považovat ze nejlepšího junglera na světě.

Tito dva dlouholetí rivalové se konečně dostali do jednoho týmu, kdy nastoupili za Koreu v rámci Asijských her 2018. Hned v prvním zápase pak všem ukázali, jak zničující může toto spojení dvou hvězdných hráčů pro soupeře být, když svého čínského soupeře zdolali poměrem 2:0.

 

https://www.youtube.com/watch?v=KeinSqzBInY

 

Samotný eSport je na těchto hrách pouze jako ukázka toho, jak by takové zápasy mohly vypadat v mezinárodním měřítku. Už od rána se však potýkali s častými a zdlouhavými technickými problémy a přestávkami, ale to jim nijak neubralo na atraktivnosti.

Nikdo samozřejmě nechtěl bránit hráčům v reprezentování jejich země a tak se v počas her, ligy LPL a LCK udělali přestávku, která umožnila týmům poslat své nejlepší hráče do Jakarty, aby zde reprezentovali své země.

Sám Faker, společně s jeho domácím týmem SKT mají za sebou těžký a hlavně nepříliš úspěšný rok, doprovázený swapem hráčů na každé pozici. Jihokorejská hvězda však vyrazila na Asijské hry ukázat co umí a že stále patří mezi nejlepší hráče světa, stejně jako jeho spoluhráči Score, nebo Kiin.

Zdroje: dotesports.com,

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor