in

Favorité na výhru MSI 2019

MSI už je tady a mistři z každé ligy spring splitu budou bojovat o titul. Dnes začíná play-in stage.

Letos je MSI trochu v jiném složení než bylo dříve. Postoupily týmy, které budou hrát MSI dokonce i poprvé. Zde je oficiální soupiska pěti favoritů na výhru celého turnaje. Seznam je složen dle porovnání jednotlivých KDA hráčů a všech statistik, které ve hře máme.

 

5) Liquid

Tým Liquid bude americká naděje na MSI. Tento tým byl tento split velice přesvědčivý a zaslouženě postoupil, ale je otázka, jestli se dokáže prosadit. Tým Liquid je známý tím, že na mezinárodních turnajích není zrovna ve své kůži. Stejně je na tom evropský celek G2 Esports, který se MSI také účastní.

Po příchodu Nicolaje „Jensen“ Jensena začal být tým agresivnější a po této výměně mid lanera byla hra Liquid jiná.

 

4) Flash Wolfes

Výherce LMS a tým, který má dlouhou esportovou historii. V LMS tento tým nemá konkurenci a na každém mezinárodním klání dělá nejlepším týmům světa problémy.

 

3) G2 Esports

Evropský tým, který dokázal přímo přejet finále LEC proti Origen 3-0. Tato organizace má novou soupisku pro tento split, dokázala se však rychle adaptovat. G2 mají také jeden problém. MSI se nejspíše nezúčastní support Mikyx. Je to velká ztráta, ale doufejme, že si náš evropský zástupce dokáže poradit.

 

2) SK Telecom T1

Po dlouhém trápení SKT na mezinárodních turnajích a spoustě neúčastí se tento tým konečně vrací mezi favority. Faker se opět dostává mezi elitu a můžeme ho opět sledovat.

SKT ale neměli postup jednoduchý. Ve finále se setkali s velice obtížným soupeřem, a to týmem Griffin, který tento split válel. Finále ale SKT dokázali vyhrát a budou reprezentovat Koreu.

 

1)  Invictus Gaming

Světový šampion LoL by na takto velkém turnaji nemohl chybět. Čínský celek dokázal vyhrát opět celou LPL a bude tak zastupovat svůj region. Minulý rok jsme tento tým mohli vidět zvednout pohár mistrů světa v LoL.

MSI začíná už dnešním dnem a to play-in stage. Sledujte živě na twitch.tv/riotgames.

Zdroje: dotesports.com

Článek napsal Petr Dutko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor