in

Finální 8 Majoru je kompletní

Play-off letošního FACEIT London Majoru je tady a my již známe všech osm finalistů, kteří dokázali postoupit ze základní části a nyní se tak poperou o prvenství.
Posledními, kdo odehrával své zápasy byly Hellraisers, FaZe Clan a MIBR. Všechny tři týmy vzešli ze svých soubojů jako vítězové a už nic jim nebránilo v postupu do vyřazovací části, která startuje již 20. září v SSE Wembley Areně, v Londýně. Druhou trojicí, která bojovala o postup byla trojka Fnatic, Ninjas in Pyjamas a samozřejmě G2 Esports.

G2 a NiP bojovaly tvrdě a do poslední chvíle se svých nadějí nehodlali vzdát. Francouzy dokonce dostali zápas na mapě Dust II proti FaZe hned do trojnásobného nastavení, avšak Nikola “NiKo” Kovac v tomto zápase prostě předvedl co umí a stal se hlavní kamenem vítězství FaZe, když si připsal hned 45 zabití.
Švédská pětice v barvách NiP na tom byla dost podobně. Poté co se jim podařilo na druhé mapě vyrovnat na 1:1, rozhodovala mapa třetí. Tou se stal Train a tam si svůj postup MIBR už pohlídali.

Pokud jde o Fnatic, ti byla samozřejmě také jedním z týmů, od kterého se očekávala účast v play-off. Švédové však narazili v rozhodujícím boji právě na evropský mix HellRaisers a bylo po nadějích. První mapu ještě ovládli, i když na prodloužení Fnatic, ale zbylé dvě už si HellRaisers s přehledem pohlídali a jasnými výsledky si došli pro vítězství.

Vyřazovací boje startují 20. září v 16:15 a to zápasem BIG vs. Natus Vincere, hned poté pak následuje duel compLexity vs. MIBR. Druhý den se startuje o hodinu později, tedy 17:15 a to duelem Liquid vs. HellRaisers.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor